Doğa dostu yeşil sayfalar
NEDEN WEB?
WEB TASARIM SÜRECİ
WEB TASARIM SÖZLEŞMESİ
KURUMSAL TASARIM
LOGO TASARIM
KUTU - ÇANTA
KATALOG
DOSYA
BROŞÜR
AFİŞ
MAGNET
ANTETLİ
ETİKET
ANTETLİ
ZARF
KARTVİZİT
KLASÖR
BLOKNOT, KÜP BLOK
EL İLANI - FLYER
DAVETİYE - TEBRİK
SERTİFİKA
RESTAURANT SÜMEN - MENÜ
SÜREKLİ FORM
DERGİ - KİTAP
TAKVİM
DİJİTAL BASKI
REKLAM FOTOĞRAFÇILIĞI
MASAÜSTÜ BROŞÜRLÜKLER
PLAKET
REKLAM TASARIMI
KATALOG TASARIM VE BASIM HİZMETLERİ

 

KATALOG
    Kataloglar firmaların ciddiyet ve büyüklüğünü gösteren tasarımıyla dikkat çeken ve firmayı, firmanın ürünlerini tanıtımını yapan kısacası firmanın özeti niteliğinde bir kitaptır. Firmanızın özeti olan bu tasarımları profesyonel ekibimizle gelin beraber yapalım.
    Kurumsal kataloglar her zaman ön planda rol oynar. Bir firmayı tanıtan, sembolize eden, akıllarda yer etmesini sağlayan, öncelikle renk, şekil ve dizayn bütünlüğüdür. Tasarımında`ki değişik çizgiler firmanın kendi sektöründeki diğer firmalardan ayrılmasını sağlar.

    Bu aşamada graphi iskenderun belen size ihtiyaç duyduğunuz desteği, deneyimli ve yaratıcı kadrosu ile sağlamaya hazır. İletişime geçtiğinizde sizin en doğru çözümü bulmanızı sağlayacağız.


ONLİNE KATALOG
    Firmaların kendi ürün ve hizmetlerini resim ve yazı destekli sergileme imkanı tanıyan ve sanal mağazaya dönüşebilen bir online satış aracıdır.
İsteyen her Online Katalog sahibi, kataloğunu mağazaya çevirebilir, TURKTICARET.NET'in önerdiği anlaşmalı banka(lar)dan ödeme altyapısı alarak online satışlara başlayabilir.
    Online Kataloğun yönetimi tamamen web kontrol panellidir. Üyeler hiçbir tasarım ve programlama bilgisine ihtiyaç olmadan kendi ürünlerinden oluşan kataloğunu veya mağazasını hazırlayabilir, 365 gün 24 saat sınırsız olarak güncelleyip, yönetebilirler.
    Online Katalog sahibi ürün raporları ve satış raporları ile mağazalarından her türlü istatistiksel bilgiyi alırken, sipariş yönetimi ve müşteri hizmetleri bölümleriyle müşterilerine siparişlerini online takip etmelerini sağlamakta ve her türlü sorularını web kontrol panelli yönetim bölümünden online yanıtlayabilmektedirler.

 

 


 

ANA SAYFA - ANA SAYFAM YAP - FAVORİME EKLE - İLETİŞİM - HAKKIMIZDA - WEBMASTER
WEB TASARIM - MATBAA HİZMETLERİ - REKLAM TANITIM - KURUMSAL HİZMET - PROMOSYON - ONLİNE DESTEK