Doğa dostu yeşil sayfalar
NEDEN WEB?
WEB TASARIM SÜRECİ
WEB TASARIM SÖZLEŞMESİ
KURUMSAL TASARIM
LOGO TASARIM
KUTU - ÇANTA
KATALOG
DOSYA
BROŞÜR
AFİŞ
MAGNET
ANTETLİ
ETİKET
ANTETLİ
ZARF
KARTVİZİT
KLASÖR
BLOKNOT, KÜP BLOK
EL İLANI - FLYER
DAVETİYE - TEBRİK
SERTİFİKA
RESTAURANT SÜMEN - MENÜ
SÜREKLİ FORM
DERGİ - KİTAP
TAKVİM
DİJİTAL BASKI
REKLAM FOTOĞRAFÇILIĞI
MASAÜSTÜ BROŞÜRLÜKLER
PLAKET
REKLAM TASARIMI

     iskenderun entegre çözümler üreten, yaratıcı ekip ruhunu, takım çalışmasıyla bütünleştiren, farkı fark yaratarak gösteren reklam ve organizasyon şirketidir. Yaptığı işlerin, ekip olarak haklı gururunu yaşayan,  iskenderun yeniliklerin takipçisi değil, yeniliklerin öncüsü olmuş ve olmaya devam edecektir. Bizler çalıştığımız büyük, orta, küçük ölçekli firmaları müşterimiz değil, takım ruhunun parçası olarak görmekteyiz.

    
Sektörümüzdeki gelişmeleri göz önünde bulundurup, kendi ihtiyaçlarımızı sektörün ve müşterilerin arkasında tutan %100 müşteri memnuniyetini esas alan çalışma prensibimiz ile bugüne kadar imzamızı attığımız her projede müşterilerimize ve ülkemize kazanç sağlayan iskenderun marka verimliliği odaklı entegre teknik alt yapısıyla tüm baskı öncesi ve baskı sonrası aşamaları kendi bünyesinde hayata geçirir.

    
iskenderun bugün sektör deneyimi ile basılı malzemede ve reklâm dünyasındaki her aşamada var oluş ve değişimi buluşturduğu yeni oluşum sürecini tamamlamış genç ve dinamik ekibiyle, kurumsallaşma konusunda hızlı bir gelişme gösteren, şirketimiz kısa sürede güçlü bir müşteri ağı ile uzmanlığını kanıtlamıştır.

      Üstün kalitenin ayrıcalıklı hizmetle, hızlı iletişimin akılcı fiyatlarla buluşma noktasıyız...

Farklı beklentilere farklı çözümler sunarız

 

ANA SAYFA - ANA SAYFAM YAP - FAVORİME EKLE - İLETİŞİM - HAKKIMIZDA - WEBMASTER
WEB TASARIM - MATBAA HİZMETLERİ - REKLAM TANITIM - KURUMSAL HİZMET - PROMOSYON - ONLİNE DESTEK