Doğa dostu yeşil sayfalar
NEDEN WEB?
WEB TASARIM SÜRECİ
WEB TASARIM SÖZLEŞMESİ
KURUMSAL TASARIM
LOGO TASARIM
KUTU - ÇANTA
KATALOG
DOSYA
BROŞÜR
AFİŞ
MAGNET
ANTETLİ
ETİKET
ANTETLİ
ZARF
KARTVİZİT
KLASÖR
BLOKNOT, KÜP BLOK
EL İLANI - FLYER
DAVETİYE - TEBRİK
SERTİFİKA
RESTAURANT SÜMEN - MENÜ
SÜREKLİ FORM
DERGİ - KİTAP
TAKVİM
DİJİTAL BASKI
REKLAM FOTOĞRAFÇILIĞI
MASAÜSTÜ BROŞÜRLÜKLER
PLAKET
REKLAM TASARIMI
DOSYA TASARIM VE BASIM HİZMETLERİ
 

DOSYA

Sunum dosyası denilebilir. Firma tekliflerinizin ve ziyaretlerinizdeki paylaşacağınız belgelerinizin sunulabilmesi amaçlı hazırlanan kullanışlı kalıcı ürünlerdir.

22x31 cm ebatlı  yada ölçüsü tercihe bağlıdır.300-350-400 gr. bristole yada kartona tercihe göre tek ya da çift yüze çok renk baskılı ve tercihe göre kısmi lak - gofre - mat-parlak selefon işlemleri uygulanır.Iç kısımda evraklarınızı - kartvzitiniz için - tanıtım cd. nizi taşıması amaçlı size uygun ölçü ve şekilde (pvc yada kuşe) cep montajı mevcuttur.

Fiyatlandırma için gereken bilgiler: Ebat+adet (en,boy, baskı rengi,i ç dış baskı ve kaplama özellikleri )

KLASÖR

İç metal mekanizmalı: 27x33 cm ebatlı  olup, dış yüze baskılı. Iç yüzü  kuşe selefon kaplamalı ve sıvama işlemli olup sırt genişliği (25mm-35mm-45mm-55mm-65mm)tercihe bağlıdır.

Fiiyatlandırma için gereken bilgiler: Ebat+adet (en,boy,sırt genişliği,baskı rengi,kaplama ve  metal mekanizma özellikleri)

Broşür: Kişiler,kurumlar,kuruluşlar veya ürünler hakkında detaylı anlatımı olan,firma hizmet ve ürün özelliklerini ön plana çıkartan, açıklayıcı bilgilendirici, tanıtıcı nitelikteki basılı materyallerdir.

Firmanızın ayırtedici özelliklerini ve sizi ön plana çıkaran ve tercih edilebilir kılan , ilgi uyandıran basılı tanıtım ürünleridir.

 

 

ANA SAYFA - ANA SAYFAM YAP - FAVORİME EKLE - İLETİŞİM - HAKKIMIZDA - WEBMASTER
WEB TASARIM - MATBAA HİZMETLERİ - REKLAM TANITIM - KURUMSAL HİZMET - PROMOSYON - ONLİNE DESTEK